KONST / Litografier / Färglitografi 15103019
nr 1510 3019
Thelma Aulio Paananen
(f. 1931), Finland
Hoppas säck. Signerad, färglitografi, daterad 1982. Numrerad 215/260. Bildmått: 55x41 cm, yttermått inklusive ram: 69x53cm
Utrop:
500 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:42:31
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Thelma Aulio Paananen
Läs mer om Thelma Aulio Paananen